PRACA

Dołącz do naszego zespołu ! .

MAŁOPOLSKIE CENTRUM BIOTECHNIKI SP. Z O.O.

z/s w Krasnem

firma z ponad 60-letnią tradycją o kluczowym znaczeniu w hodowli i rozrodzie bydła i trzody chlewnej w Polsce,

poszukuje pracownika na stanowisko

Specjalisty ds. marketingu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Znajomość obsługi komputera.

OBOWIĄZKI:

  •  Opracowywanie i wdrażanie projektów marketingowych i sprzedażowych.
  •  Przeprowadzanie badań marketingowych – monitorowanie rynku i działań konkurencji celem   rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych.
  • Koordynowanie prac przy organizowaniu wystaw hodowlanych i innych imprez o charakterze promocyjno-reklamowym.
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów.
  • Zapewnienie materiałów reklamowo-promocyjnych w postaci katalogów, folderów, ulotek itp.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie z tradycjami hodowlanymi.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu ( 17 ) 8534201.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie  CV drogą mailową na adres: krasne@mcb.com.pl  lub osobiście do siedziby MCB -   pod adres  Krasne 32    w terminie  do  dnia 30.06.2019r.

Klauzula informacyjna RODO dla kandydata do pracy :   patrz  www.mcb.com.pl  -  zakładka RODO.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. z/s w Krasnem dla potrzeb niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z Ustawą z dnia  10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2018r. poz. 1000 ) oraz zgodnie  z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.   w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( RODO).

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną RODO dla kandydata do pracy                                    ( www.mcb.com.pl – zakładka RODO ).”

poszukuje  pracownika gospodarczego   do pracy w Stacji Eksploatacji Knurów  w Częstochowie

OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie prac gospodarczych i porządkowych w budynkach inwentarskich i gospodarczych.
  • Utrzymywanie w należytej czystości terenu obiektu SEK Częstochowa.
  • Prace przy zwierzętach.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym jej wymiarze  w renomowanej firmie z tradycjami hodowlanymi.
  • Wynagrodzenie – do uzgodnienia.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. ( 34 ) 3659997 lub 605278352.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie  CV drogą mailową na adres: czestochowa@mcb.com.pl   lub  osobiście  w :

Stacja Eksploatacji Knurów w Częstochowie

42-271 Częstochowa, ul. Żywopłotowa 34/36

w terminie do dnia   15.06.2019r.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. z/s w Krasnem dla potrzeb niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z Ustawą z dnia  10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2018r. poz. 1000 ) oraz zgodnie  z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.   w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( RODO).

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną RODO dla kandydata do pracy           ( www.mcb.com.pl – zakładka RODO ).”