Digital Finance Award 2018 dla Małopolskiego Centrum Biotechniki !

19 kwietnia br. Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. zostało wyróżnione nagrodą Digital Finance Award 2018.

 

 

 

 

 

 

19 kwietnia br. Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. zostało wyróżnione nagrodą Digital Finance Award 2018, przyznawaną przez Centrum Idei Gospodarczo Ekonomicznych, grupę Euer Hermes oraz Klub Dyrektorów Finansowych.

Digital Finance Award to wyróżnienie dla  firm, które w procesie zarządzania finansami stawiają na wykorzystanie nowatorskich rozwiązań. Ideą nagrody jest promocja kultury innowacyjności podczas wdrażania nowych rozwiązań w zarządzaniu finansami. Wyróżnieniem doceniane są firmy, które podnoszą efektywność obsługi finansowo-księgowej biznesu. Dzięki optymalizacji i automatyzacji procesów przedsiębiorstwa mogą się szybciej rozwijać, zwiększać rentowność produktów i wartość firmy. Firmy uhonorowane tytułem Digital Finance Award tworzą elitarne grono, wyznaczające nowoczesnym i ambitnym firmom standardy organizacji i cyfryzacji procesów finansowo-księgowych w Polsce.

Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o doceniono za wdrożenie system workflow oraz za wysoki stopień zaawansowania systemu ERP wraz z BI. Wprowadzenie tych programów przyczyniło się do rozwoju firmy i umożliwiło  jej mobilną obsługę.