Kategorie ogłoszeń
Ogłoszenie
piątek, 8 lutego 2019 / ważne jeszcze: 18 dni

PRACA - CZĘSTOCHOWA - Referent ds. dystrybucji nasienia

MAŁOPOLSKIE CENTRUM BIOTECHNIKI SP. Z O.O.

z/s w Krasnem

poszukuje pracownika na stanowisko

Referenta ds. dystrybucji nasienia  na terenie woj. śląskiego

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

OBOWIĄZKI:

  • Rozwózka nasienia rozpłodników ( buhajów i knurów ) na terenie woj. śląskiego w ramach ustalonych harmonogramów zaopatrzenia punktów unasieniania zwierząt

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym jej wymiarze  w renomowanej firmie z tradycjami hodowlanymi.
  • Wynagrodzenie – do uzgodnienia.
  • Możliwość zakwaterowania  w mieszkaniu służbowym.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. ( 34 ) 3659997 lub 605278352.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie  CV drogą mailową na adres:  kadry@mcb.com.pl   lub  osobiście  w :

Stacja Eksploatacji Knurów w Częstochowie

42-271 Częstochowa, ul. Żywopłotowa 34/36

w terminie do dnia   7.03.2019r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2018r. poz. 1000 ).”

343659997
kadry@mcb.com.pl
MCB Krasne udostępnia zakładkę "Kupię/sprzedam" celem nieodpłatnej publikacji przez podmioty zainteresowane ogłoszeń. Ogłoszenia będą wstępnie weryfikowane. W uzasadnionych przypadkach moderator zastrzega sobie prawo nieopublikowania ogłoszenia. MCB Krasne nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.